KONST / Litografier / Färglitografi 11543039
nr 1154 3039
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Motiv från Ven, signerad och numrerad 87/250, motivet: 40x54
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 januari 2018
kl 20:35:27
20/12 20:58:40